Kontakt

 

Kontor

Gunnar Berglund
VD

gunnar@gbd.se
016-5500811

Niklas Stråhle
Marknad-och försäljningschef

niklas.s@gbd.se
016-5500813

Malin Carlsson
Innesälj, webb & ekonomi

malin@gbd.se
016-5500812

Per Berglund
Konstruktion & Produktion

per@gbd.se
016-5500810

Johan Magnusson
Försäljning

johan@gbd.se
016-5500815

Produktion & Verkstad

Reidar Vang
Verkstadsansvarig&Transport

verkstad@gbd.se
016-5500816

 

Hitta till oss

Nyheter

Vill du veta mer om oss och våra produkter och tjänster?

Se vår presentationsfilm, där får du en sammanfattning av de produkter och lösningar vi kan erbjuda våra kunder. Ta en titt och tveka inte att höra av dig till oss om du behöver vår hjälp!

Kontakta oss

Obligatoriska fält som måste fyllas i är markerade med *

Skickar formulär...

Tack!

Vi hör av oss till dig så snart som möjligt

Stäng