Kontakt

 

Kontor

Gunnar Berglund
VD

gunnar@gbd.se
016-5500811

Niklas Stråhle
Marknad-och försäljningschef

niklas.s@gbd.se
016-5500813

Malin Carlsson
Innesälj, webb & fakturor

malin@gbd.se
016-5500812

Per Berglund
Konstruktion & Produktion

per@gbd.se
016-5500810

Johan Magnusson
Försäljning

johan@gbd.se
016-5500815

Produktion & Verkstad

Reidar Vang

Verkstadsansvarig&Transport
verkstad@gbd.se
016-5500816

 

Hitta till oss

Nyheter

Håll dig uppdaterad med oss!

Vill Du vara först med att få se produktnyheter och ta del av kampanjer? Anmäl Dig till vårt populära nyhetsbrev så håller vi Dig uppdaterad!

Logistics & Distribution i Kista

Den 2-3 oktober står vi på Kistamässan Logistics & Distribution i monter L:02. Vi ser fram emot att träffa våra kunder och även knyta nya kontakter. Klicka här så bjuder vi Dig på entréavgiften! Hoppas vi ses!

Kontakta oss

Obligatoriska fält som måste fyllas i är markerade med *

Skickar formulär...

Tack!

Vi hör av oss till dig så snart som möjligt

Stäng