Kontakt

 Här nedan finner du en del av våra kontakter!
Du kan även fylla i formuläret nedan om du inte har någon specifik person du vill nå.

Spontanletar du jobb kontakta gärna per@gbd.se


Gunnar Berglund
Styrelseordförande
gunnar@gbd.se
016-5500811

Niklas Stråhle
Marknad-och försäljningschef

niklas.s@gbd.se
016-5500813

Malin Carlsson
Innesälj, webb & ekonomi

malin@gbd.se
016-5500812

Per Berglund
Försäljning, Konstruktion & Produktion

per@gbd.se
016-5500810

Johan Magnusson
Försäljning

johan@gbd.se
016-5500815

Produktion & Verkstad

Reidar Vang
Verkstadsansvarig&Transport

verkstad@gbd.se
016-5500816

 

Hitta till oss

Nyheter

Kontakta oss

Obligatoriska fält som måste fyllas i är markerade med *

Skickar formulär...

Tack!

Vi hör av oss till dig så snart som möjligt

Stäng